Producenci

Pomoc

POJEMNIK /1250ML /SMOKE /EKOBO

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

60,98 zł brutto

Więcej informacji

Pojemnik na jedzenie dla Maluszków i całej rodziny. Super produkt do praktycznego i bezpiecznego przechowywania jedzenia. Silikonowa przykrywka szczelnie się zasysa, a gdy się ją zdejmie, to może służyć jako antypoślizgowa podstawka.

Rozmiar duży ma 1250ml i świetnie się sprawdza w każdej rodzinnej sytuacji niezależnie od posiłku. Naczynia EKOBO wytwarzane są z opatentowanego ekokompozytu BIOBU, który powstaje z włókien bambusowych pozyskanych z recyklingu i specjalnej żywicy spożywczej. Testowane, certyfikowane, super bezpieczne dla Maluszków. Dodatkowo posiadają certyfikat FSC.

EKOBO jest liderem w kategorii naczyń bambusowych. Od ponad 15 lat tworzy bezpieczne, ekologiczne, trwałe i funkcjonalne naczynia dla całej rodziny. Ich produkty posiadają nowoczesny i zarazem prosty styl oraz niesamowitą paletę barw, dzięki czemu można je dowolnie łączyć, tworząc idealnie dopasowane kolekcje.

Założyciele EKOBO - małżeństwo Boo i Bruno - zawsze wierzyli, że bycie “eko” nie jest modą, dlatego kierują się filozofią “Designed for Good” a ich produkty są przemyślane by je używać i ponownie wykorzystywać przez dorosłych i dzieci, na co dzień, w domu i poza nim.

Wiek : 0+

Rozmiar : 1250ml, średnica 15cm, wys. 11cm

Nadaje się do zmywarki (testowane do 70 st C) Nie nadaje się do mikrofalówki Materiał : BIOBU® (ekologiczne włókno bambusowe i żywica spożywcza), silikon spożywczy klasy premium Nadaje się do gorących i zimnych potraw oraz płynów Wolne od BPA, PVC i ftalanów Posiada certyfikat CE

Uwaga : upadek z wysokości na twardą powierzchnię może spowodować pęknięcia lub ukruszenia

Produkty powiązane