Producenci

Pomoc

Nowe produkty

HERBATA /AUSTRALIAN NATIVE /240G /MAYDE TEA

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

126,02 zł brutto

Więcej informacji

Zainspirowana świętymi mocami leczniczymi australijskiej dziczy, ta mieszanka rodzimej flory jest cudownie podnosząca na duchu. Świeży aromat krzewu powstaje z oczyszczającego napoju miętowego o właściwościach trawiennych i alkalizujących.

Wszystkie składniki pochodzą z Australii, są w 100% ekologiczne i pochodzą z lokalnych źródeł.

Składnikii:

Guma truskawkowa - ma wiele zalet zdrowotnych, w tym właściwości przeciwutleniające, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, a także równoważenie mikroflory układu pokarmowego. Guma truskawkowa może łagodzić stany zapalne i wspierać proces starzenia.

Mirt cytrynowy- był tradycyjnie stosowany w zakażeniach zatok, zapaleniu oskrzeli i drażliwych zaburzeniach trawiennych. Mirt cytrynowy może delikatnie stymulować procesy trawienne i zmniejszać objawy takie jak wzdęcia i skurcze. Mirt cytrynowy jest również stosowany jako silny przeciwutleniacz, redukujący wolne rodniki w całym ciele.

Guma miętowa - ma właściwości przeciwutleniające i tradycyjnie była stosowana w celu zwiększenia jasności umysłu i oczyszczenia.

Rosella- jest tradycyjnie stosowana do regulacji równowagi płynów. Stwierdzono, że poprawia stan skóry, działa na odpowiednie krążenie i poprawia problemy trawienne. Te niesamowite korzyści pochodzą z fitochemii roślin, ponieważ zawierają one kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, antocyjany i kwercetynę.

Mirt anyżowy- ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe i przeciwutleniające. Mirt anyżowy jest również źródłem składników odżywczych, luteiny, magnezu; oraz witaminy E i C. Tradycyjnie był stosowany w leczeniu dolegliwości trawiennych, takich jak refluks, skurcze jelit, kolka i wzdęcia.

Trawa cytrynowa -działa chłodzącą i stwierdzono, że poprawia trawienie poprzez zmniejszenie skurczów żołądka oraz zmniejszenie wzdęć. Trawa cytrynowa może również poprawić krążenie. Trawa cytrynowa ma wysoką zawartość przeciwutleniaczy. Przeciwutleniacze usuwają wolne rodniki z komórek organizmu.

Pojemność 240G. Pojemność słoika :1L.

Produkty powiązane