Producenci

Pomoc

Nowe produkty

HERBATA CLEANSE /300G /MAYDE TEA

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

116,26 zł brutto

Więcej informacji

Herbata Cleanse usuwa zanieczyszczenia z wątroby i krwi. Ta zrównoważona mieszanka botaniczna to odświeżający zestaw ziół, które wspierają detoksykację wątroby, poprawiają trawienie i pomagają ciału naturalnie oczyścić się z toksyn.

 Składniki:Liść pokrzywy / liść mniszka lekarskiego / koniczyna czerwona / kwiaty kukurydzy

Korzyści terapeutyczne:

Tulsi- jest tradycyjnie przepisywany w celu oczyszczenia krwi i wspierania oczyszczania wątroby. Stwierdzono, że Tulsi ma właściwość adaptogenną, to znaczy, że pomaga ciału radzić sobie w momentach stresu.  Tulsi walczy z wolnymi rodnikami, więc oznacza to, że działa jako przeciwutleniacz w organizmie.

Liść pokrzywy- jest również znany jako pokrzywa. Liść pokrzywy ma silne działanie przeciwzapalne i jest świetnym detoksykatorem. Stwierdzono, że spożywanie liści pokrzywy zmniejsza stan zapalny w organizmie i wspomaga procesy detoksykacji wątroby i nerek. Liść pokrzywy jest doskonałym źródłem roślinnych składników mineralnych - w szczególności żelaza.

Liście mniszka lekarskiego- służą do usuwania kwasu moczowego przez nerki. To działanie oczyszczające stosuje się w leczeniu chorób skóry, takich jak trądzik, trądzik różowaty i egzema. Mniszek lekarski jest źródłem witaminy A i wielu minerałów.

Koniczyna czerwona-głównym zastosowaniem koniczyny czerwonej jest detoksykacja. Jego główne działania pomagają wątrobie pozbyć się toksyn. Ta jakość sprwia, że ​​koniczyna czerwona jest bardzo przydatna w wielu schorzeniach skóry, w tym w trądziku, trądziku różowatym i egzemie. 

Herbata jest bardzo wydajna delikatna i smaczna w smaku.

Pojemnosć :300G Pojemność słoika :1L.

Produkty powiązane