Producenci

Pomoc

Nowe produkty

HERBATA DIGEST /300G /MAYDE TEA

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

115,45 zł brutto

Więcej informacji

Aromatyczna herbata stworzona w celu wspomagania trawienia i oczyszczania. Orzeźwiający z subtelną nutą słodyczy.Digest zawiera mieszankę ziół leczniczych, które łagodzą cały układ trawienny.

Składniki: Mięta pieprzowa / lukrecja / koper włoski / nagietek

Korzyści terapeutyczne:

Mięta pieprzowa- ma doskonałe działanie przeciwskurczowe, uspokajające i łagodzące na całej długości przewodu pokarmowego. Stwierdzono, że mięta łagodzi kolkę jelitową i wzdęcia poprzez relaksujący wpływ na mięśnie gładkie. Ze względu na działanie przeciwdrobnoustrojowe mięta pieprzowa może również pomóc w zwalczaniu infekcji, takich jak przeziębienie i grypa. Lotny olejek z mięty pieprzowej działa jako łagodny środek znieczulający ścianę żołądka, który może pomóc w złagodzeniu nudności podczas podróży.

Lukrecja- jest stosowana od wielu lat jako ogólny tonik do ciała. Stwierdzono, że lukrecja w szczególności tonizuje nadnercza, co może pomóc twojemu ciału poradzić sobie w chwilach stresu. Lukrecja wspomaga procesy trawienne, łagodząc stany zapalne w żołądku i jelitach, tworząc barierę leczniczą. Lukrecja jest również znanym doskonałym środkiem przeciwzapalnym.

Koper włoski-  pomaga złagodzić skurcze. Rozluźnia mięśnie gładkie jelit, co łagodzi wzdęcia. Koper włoski jest również skutecznym ziołem przeciwzapalnym, pomagającym ponadto w funkcjonowaniu układu trawiennego. Stwierdzono, że koper ma dobry wpływ na kolkęmaluszka u matek karmiących piersią.

Nagietek- znany również jako nagietek ma wiele działań leczniczych, działa przeciwzapalnie. Nagietek jest niezwykle bezpiecznym ziołem i miał niezwykły wpływ nawet na dzieci. Stwierdzono, że nagietek ma bardzo korzystny wpływ na gojenie błony śluzowej żołądka.

Herbata jest bardzo wydajna delikatna i smaczna.

Pojemność:300G. Pojemność słoika :1L.

Produkty powiązane