Producenci

Pomoc

Nowe produkty

HERBATA EARL GREY /300G /MAYDE TEA

Nowy produkt

2 Przedmioty

115,45 zł brutto

Więcej informacji

Orzeźwiająca mieszanka dla miłośników czarnej herbaty. Nasza herbata Earl Grey to klasyczna mieszanka certyfikowanej organicznej czarnej herbaty Sri Lanki z dodatkiem organicznego olejku bergamotki. Ten elegancki napar wzbogacony cytrusami jest idealny na popołudniową przekąskę, która jest bogata w przeciwutleniacze i przyjemny, pełny aromat czarnej herbaty.

Nasza herbata Earl Grey jest ręcznie mieszana; uprawiana na dużych wysokościach i na bardzo czystej, wolnej od chemikaliów plantacji herbaty z dodatkiem dziko rosnącego olejku bergamotki.

Składniki: 100% organiczna czarna herbata / bergamotka

Korzyści terapeutyczne:

Czarna herbata- ma wiele zalet zdrowotnych. Jest bogaty w przeciwutleniacze, wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego i stwierdzono, że zapewnia ochronę przed chorobami układu krążenia i kilkoma nowotworami. Przeciwutleniacze w czarnej herbacie nazywane są polifenolami. Stwierdzono, że polifenole blokują uszkodzenia DNA związane z toksycznymi chemikaliami. Antygeny alkiloaminowe są składnikiem czarnej herbaty. Poprawiają one funkcjonowanie układu odpornościowego.Garbniki w czarnej herbacie mają również działanie terapeutyczne na wyściółkę żołądka i poprawiają aktywność trawienną.

Bergamotka- to małe drzewo cytrusowe, które kwitnie zimą. Bergamota nadaje naszemu Earl Grey piękny cytrusowy smak. Stwierdzono terapeutycznie, że stymuluje produkcję soków żołądkowych i enzymów. Bergamota jest często stosowana w celu poprawy zdolności trawiennych, a także ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe. 

Herbata jest bardzo wydajna delikatna i smaczna.

Pojemność:300G.Pojemność słoika :1L.

Produkty powiązane