Producenci

Pomoc

Nowe produkty

HERBATA ENERGISE /240G /MAYDE TEA

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

115,45 zł brutto

Więcej informacji

Ta odmładzająca, wolna od kofeiny mieszanka jest bogata w przeciwutleniacze i minerały, które poprawiają krążenie i witalność. Słodka papaja i pikantna, pikantne zioła łączą się w orzeźwiającym napoju, który zapewnia odżywczy zastrzyk energii.

 Składniki: Trawa cytrynowa / kawałki papai / imbir / cynamon

Korzyści terapeutyczne:

Trawa cytrynowa- poprawia trawienie poprzez zmniejszenie skurczów żołądka oraz zmniejsza wzdęcia. Trawa cytrynowa może również poprawia krążeni. aby Trawa cytrynowa ma wysoką zawartość przeciwutleniaczy. Przeciwutleniacze usuwają wolne rodniki z komórek.

Owoce papai są doskonałym źródłem kwasu foliowego oraz witamin C, A i E. Zawiera także wapń, żelazo, ryboflawinę, tiaminę i niacynę. Papaja jest bardzo bogata w przeciwutleniające składniki odżywcze, flawonoidy i karoteny. Stwierdzono, że wszystkie składniki odżywcze pomagają w wytwarzaniu energii.

Imbir -jest stymulującym tonikiem dla układu pokarmowego. Stwierdzono, że zmniejsza skurcze żoładka i nudności. Imbir jest wskazany na chorobę lokomocyjną i poranne mdłości w ciąży od setek lat. Imbir zwiększa krążenie obwodowe, które zwiększają przepływ krwi, pomaga w detoksykacji organizmu z toksyn i stymuluje transport tlenu do komórek organizmu. W zachodniej medycynie jest również stosowany jako środek przeciwzapalny w całym ciele i w celu zwiększenia odporności, aby zapobiec inwazji bakterii i wirusów.

Cynamon - równoważy poziom cukru we krwi i rozgrzewa  układ pokarmowy.Lotne oleje w amonie są przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe.

Pojemnośc -240 G.Pojemność słioka :1L.

Herbata jest delikatna smaczna i bardzo wydajna.

Składniki w 100% organiczne.

Produkty powiązane