Producenci

Pomoc

Nowe produkty

HERBATA /SENCHA /240G /MAYDE TEA

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

115,45 zł brutto

Więcej informacji

To energetyzujące połączenie doskonałej japońskiej zielonej herbaty liściastej Sencha słodkiej i delikatnej .W połączeniu z pachnącym jaśminem i różą.

Składniki: Zielona herbata sencha / kwiaty jaśminu / płatki róży

Korzyści terapeutyczne:

Zielona herbata Sencha- ma wyższe właściwości terapeutyczne niż czarna herbata. Zielona herbata działa jako środek pobudzający układ nerwowy i dlatego jest skuteczna w leczeniu zmęczenia i bólów głowy. Aktywne związki w zielonej herbacie mają również działanie modulujące stany zapalne. Sencha poprawia zdrowie serca poprzez działanie tonizujące; i potencjalnie zmniejszając ryzyko miażdżycy, wysokiego poziomu cholesterolu i innych chorób sercowo-naczyniowych. Sencha zawiera znaczną ilość katechin, które są znanym silnym przeciwutleniaczem. Katechiny walczą i zapobiegają uszkodzeniom komórek.

Stwierdzono, że jaśmin wzmacnia układ odpornościowy poprzez zwalczanie infekcji bakteryjnych. Kwiaty jaśminu mogą łagodzić gardło i zmniejszać inne objawy spowodowane przez wirusy, takie jak przeziębienie.

Róża- jest pachnąca, owocowa i pełna witaminy C i przeciwutleniaczy. Oznacza to, że usuwa wolne rodniki, które powodują uszkodzenia komórek. Rose dodaje piękny, ale subtelny kwiatowy aromat. Zielonej herbatY dlatego nie zaleca się spożywania przed snem lub spożywania dużych ilości.

Składniki w 100% organiczne.

Herbata jest delikatna smaczna i wydajna.

Pojemność :230G.Pojemność słoika-1L.

Produkty powiązane