Producenci

Pomoc

Nowe produkty

HERBATA /NURSING /240G /MAYDE TEA

Nowy produkt

2 Przedmioty

124,39 zł brutto

Więcej informacji

Świetna mieszanka składniów stworzonych w celu wspierania zdrowej laktacji. Odświeżająca i rozgrzewająca uczta wolna od kofeiny. Uspokaja i odżywia układ trawienny matki i dziecka trawą cytrynową, koprem włoskim i kozieradką. Mieszanka dla mam, do spożywania po porodzie, a nie podczas ciąży.

 Korzyści terapeutyczne:

Trawa cytrynowa -ma energię chłodzącą i stwierdzono, że poprawia trawienie poprzez zmniejszenie skurczów  żołądka oraz zmniejszenie wzdęć. Trawa cytrynowa  poprawia również krążenie. Trawa cytrynowa ma wysoką zawartość przeciwutleniaczy. Przeciwutleniacze usuwają wolne rodniki z komórek organizmu.

Balsam cytrynowy- tonizuje i rozluźnia układ nerwowy, zmniejszając objawy takie jak lęk i depresja. Pomaga także zmniejszyć skurcze  przewodu pokarmowego. Balsam cytrynowy jest szczególnie przydatny u osób z zaburzeniami trawienia nasilonymi przez stres i niepokój. Koper włoski-  rozluźnia mięśnie gładkie jelit, usuwa wzdęcia. Koper włoski jest również skutecznym ziołem przeciwzapalnym, pomagającym ponadto w funkcjonowaniu układu trawiennego. Stwierdzono, że koper ma piękny wpływ na kolkę u matek karmiących piersią.

Anyż- jest stosowany od wielu lat w celu zmniejszenia kolki, skurczów brzucha, niestrawności i zgagi.Anyż może również pomóc usunąć nadmiar śluzu z płuc, pomagając w astmie, zapaleniu oskrzeli i przeziębieniu.

Kozieradka- ma wiele działań terapeutycznych, z których najbardziej zaawansowanym jest poprawa produkcji mleka matki. Kozieradka pomaga również łagodzić błonę śluzową przewodu pokarmowego, zmniejszając stan zapalny.

Składniki w 100% organiczne.

Pojemnośc:240G.Pojemnosć :1L.

Herbata delikatna w smaku i bardzo wydajna.

Produkty powiązane