Producenci

Pomoc

Nowe produkty

ZAPARZACZKA /MAYDE TEA

Nowy produkt

2 Przedmioty

56,91 zł brutto

Więcej informacji

Nasz własny zaparzacz z pojemnikiem do przechowywania. W końcu stworzyliśmy urządzenie, które sprawia, że ​​picie sypanej herbaty jest tak wygodne, jak korzystanie z torebki, ale o wiele lepsze dla zdrowia i środowiska. Istnieje kilka powodów, dla których zdecydowaliśmy się nie oferować torebek z herbatą - a to dlatego, że komercyjne torebki do herbaty są tworzone przy użyciu wybielaczy, klejów, zszywek i innych nieprzyjemnych rzeczy, które zawierają chemikalia.

Innym powodem jest to, że kochamy środowisko i nie lubimy widzieć liście herbaty uwięziony w małej plastikowej torebce. 

Nasz zaparzacz do herbaty ma pokrywkę do bardzo ważnego celu - a to dlatego, że gdy dodasz wrzącą wodę do herbaty ziołowej zawierającej lotne oleje (lotne oleje są częścią rośliny o korzyściach leczniczych), mogą one odparować za pomocą pary . Radzimy wykonać następujące kroki :

Aby zmaksymalizować korzyści terapeutyczne podczas spożywania herbaty Mayde za pomocą naszego zaparzacza: Umieść zaparzacz w wybranym przez siebie kubku.Wlej jedną porcję herbaty do zaparzacza Napełnij kubek gorącą wodą, nasycając całą herbatę. (Sprawdź odpowiednią temperaturę używanej herbaty - nie wszystkie powinny wynosić 100 stopni!) Umieść pokrywkę na zaparzaczu. Zdejmij pokrywkę i umieść obok kubka do góry nogami. Wyjmij zaparzacz i umieść go w pokrywie, aby zapobiec kapaniu herbaty na stół. Przechowuj zaparzacz w pojemniku. Pamiętaj, że Mayde Tea to rośliny całkowicie organiczne, więc nie trzeba wyrzucać ich na wysypisko śmieci tylko na kompostownik lub ogrodu.

Produkty powiązane