Producenci

Pomoc

Nowe produkty

TALERZ Z PRZEGRÓDKAMI /BLUSH /EKOBO

Nowy produkt

2 Przedmioty

36,59 zł brutto

Więcej informacji

EKOBO - ekologiczne naczynia bambusowe Świetnie zaprojektowany talerz z przegródkami. Flagowy produkt marki Ekobo, zwyciezca wielu nagród za najlepszy design. Dzieci go pokochają ! Naczynia EKOBO wytwarzane są z opatentowanego ekokompozytu BIOBU, który powstaje z włókien bambusowych pozyskanych z recyklingu i specjalnej żywicy spożywczej.

Testowane, certyfikowane, super bezpieczne dla Maluszków. Dodatkowo posiadają certyfikat FSC. 

EKOBO jest liderem w kategorii naczyń bambusowych. Od ponad 15 lat tworzy bezpieczne, ekologiczne, trwałe i funkcjonalne naczynia dla całej rodziny. Ich produkty posiadają nowoczesny i zarazem prosty styl oraz niesamowitą paletę barw, dzięki czemu można je dowolnie łączyć, tworząc idealnie dopasowane kolekcje.

Założyciele EKOBO - małżeństwo Boo i Bruno - zawsze wierzyli, że bycie “eko” nie jest modą, dlatego kierują się filozofią “Designed for Good” a ich produkty są przemyślane by je używać i ponownie wykorzystywać przez dorosłych i dzieci, na co dzień, w domu i poza nim.

Wiek : 3+

Wymiar : 25 x 23 x 2.2 cm

Nadaje się do zmywarki (testowane do 70 st C) Nie nadaje się do mikrofalówki Materiał : BIOBU® (ekologiczne włókno bambusowe i żywica spożywcza) Nadaje się do gorących i zimnych potraw oraz płynów Wolne od BPA, PVC i ftalanów Posiada certyfikat CE

Uwaga : upadek z wysokości na twardą powierzchnię może spowodować pęknięcia lub ukruszenia.

Produkty powiązane