Producenci

Pomoc

Nowe produkty

LAMPION TORBA /PLBG010 /EKATERINAGALERA

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

87,76 zł brutto

-15%

103,25 zł brutto

Więcej informacji

Torba oświetleniowa - ta elegancka i trwała konstrukcja wykonana jest z papieru nadającego się do wielokrotnego użytku i świeci się za pomocą wbudowanego w nią łańcucha LED.

Można go zainstalować wszędzie, gdzie chcesz - stolik do kawy, półkę, a nawet wieszać na ścianie. Dodaje ciepło i przytulną atmosferę do twojej przestrzeni życiowej. Zmywalny papier pakowy wykonany jest z naturalnych włókien celulozowych, jest zielonym i odnawialnym surowcem, który może być ponownie używany przez długi czas i który można z łatwością poddać recyklingowi. Jest wytrzymały, elastyczny i odporny na ścieranie. Można go dokładnie wyczyścić lub umyć łagodnym detergentem. Jest lekki, stabilny wymiarowo i nie kurczy się ani nie rozciąga.

Torba oświetleniowa: wysokość 24 cm, szerokość 10CM. Wykonany w 100% z naturalnego, zmywalnego papieru. Wyprodukowano we Francji. Girlanda świateł z 10 żarówek zamontowanych na przezroczystym kablu LED, jest z przyciskiem na pudełku wewnątrz lampy. Obsługuje 2 baterie AA dołączone do opcji. Do użytku w pomieszczeniach. 

Produkty powiązane