Producenci

Pomoc

WIADERKO SCRUNCH /CZARNY /FUNKIT WORLD

Nowy produkt

2 Przedmioty

45,53 zł brutto

Więcej informacji

Silikonowe wiaderko, lekkie i łatwe do spakowania, które waży tylko 210 gramów i po zwinięciu bez problemu zmieści się w damskiej torebce, plecaku, czy kieszeni.

Opis: - łatwe do utrzymania w czystości - nietoksyczne - trwałe, solidne - odporne na działanie promieni UV oraz temperatury od -40° C do +230° C - dzięki temu że są wykonane z silikonu, składamy je do minimalnych rozmiarów, pakujemy do walizki i zabieramy ze sobą gdzie tylko potrzebujemy - wiaderka mają wszechstronne zastosowanie nie tylko jako zabawka do piasku. Idealnie nadają się jako przybornik w kuchni, łazience czy pokoju dziecięcym - nie pęka i zachowuje swój kształt

Zalecany wiek: 12m+ Wymiary: - średnica (góra) - 16 cm - średnica (dół) - 10 cm wysokość: - samo wiaderko 13 cm - wiaderko z uchwytem 24 cm Waga: 210 g Pojemność: 1,5 l Materiał: Silikon, sznurek Czyszczenie: czyścić powierzchniowo Funkit World stworzyły dwie angielskie mamy, które dość miały plażowych zabawek z nietrwałego plastiku. Po licznych próbach i testach powstała seria produktów wykonanych z silikonu – lekkiego, łatwego do czyszczenia, odpornego na promienie UV.

Produkty Funkit World są trwałe, bez problemu zmieszczą się w walizce, plecaku w czasie wakacyjnych wyjazdów – dzięki temu, że są wykonane z silikonu, wystarczy je zwinąć i zajmują jeszcze mniej miejsca. Idealne na plażę, basen, do piaskownicy, ale również do dziecięcego pokoju.

Produkty powiązane